Успех | Соновник
Соновник

Успех

Ако постигнете успех

Ќе претрпите штета и ќе доживеете разочарување.

Ако некој друг постигне успех

Периодот не е поволен впуштање во авантури и преземање ризици.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.