Усни | Соновник
Соновник

Усни

Вашите усни

Многу ќе ви биде важен впечатокот кој го оставате кај луѓето.

Женски усни

Ќе бидете искушувани.

Машки усни

Имате нечесен пријател.

Привлечни усни

Вашата потисната чувствителност ќе излезе на површина.

Полни усни

Внимавајте да не станете жртва на озборувања.

Румени усни

Ве очекува голема среќа во љубовта.

Бледи усни

Ќе згасне нечија љубов кон вас.

Испукани усни

Ви претстои голема мака.

Модри усни

Повеќе ќе зборувате отколку што ќе дејствувате.

Нечисти усни

Некој ќе ве навреди.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.