Урок | Соновник
Соновник

Урок

Ако предавате урок

Ќе бидете задоволни од работата и од постигнатите успеси.

Ако учите урок

Ќе напредувате на професионален план.

Ако некој ви предава урок

Ќе извлечете материјална корист од нешто.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.