Урми | Соновник
Соновник

Урми

Ви претстои кавга со партнерот.

Ако јадете урми

Ве очекува венчавка.


Суви урми

Работата ќе ви биде многу здодевна.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.