Уринирање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Уринирање
Соновник

Уринирање

Ако уринирате

Ќе се ослободите од некаков товар.

Ако некој друг уринира

Вашиот гнев кон одредена личност ќе исчезне.


Животно што уринира

Ќе пронајдете мудар начин да ги остварите вашите амбиции.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18186 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?