Уривање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Уривање
Соновник

Уривање

Ако нешто се урива

Треба што побрзо да си ја вратите самодовербата ако сакате да бидете успешни.

Ако уривате некаква градба

Ве очекува голема кавга.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?