Ура | Соновник
Соновник

Ура

Ако извикувате ура

Дозволете си да бидете безгрижни, барем накратко. Нема да со соочите со никакви проблеми во блиска иднина.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.