Управник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Управник
Соновник

Управник

Ќе добиете корисна информација.

Ако вие сте управник

Ќе се зафатите со работа на сериозен проект, но ќе соработувате со несигурни луѓе.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?