Уништување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Уништување
Соновник

Уништување

Не донесувајте важни одлуки во претстојниот период.

Масовно уништување

Бидете особено внимателни, бидејќи поради вашите постапки може да настрадаат многу луѓе.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?