Униформа | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Униформа
Соновник

Униформа

Ќе добиете награда или пофалба.

Ако ја загубите униформата

Треба да бидете посериозни и поодговорни на работното место.

Ако носите униформа

Ќе бидете среќни без да има некоја посебна причина за тоа.

Ако некој друг носи униформа

Наскоро ќе постигнете блескави успеси.


Униформа со значки или медали

Во секоја ситуација очекувајте да ви се случи најдоброто.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?