Униформа | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Униформа
Соновник

Униформа

Ќе добиете награда или пофалба.

Ако ја загубите униформата

Треба да бидете посериозни и поодговорни на работното место.

Ако носите униформа

Ќе бидете среќни без да има некоја посебна причина за тоа.

Ако некој друг носи униформа

Наскоро ќе постигнете блескави успеси.


Униформа со значки или медали

Во секоја ситуација очекувајте да ви се случи најдоброто.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.