Универзитет | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Универзитет
Соновник

Универзитет
= факултет

Ќе жалите за пропуштените шанси.

Ако се запишувате на факултет

Внимавајте со новостекнатите пријатели, затоа што може да ве вовлечат во проблеми.

Ако студирате на факултет

Ќе се најдете во лошо друштво.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.