Умник (заб) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Умник (заб)
Соновник

Умник (заб)

Ако ви расте умник

Ќе најдете нова работа.

Ако ви падне умник

Ќе дознаете за смртта на личност која сте ја познавале.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.