Ултиматум | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Ултиматум
Соновник

Ултиматум

Ако поставувате ултиматум

Приходите ќе ви бидат намалени.

Ако ви постават ултиматум

Ќе избегнете непријатна ситуација или ќе ги надитрите вашите непријатели.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?