Улица | Соновник
Соновник

Улица

Добар знак поврзан со вашата иднина.

Ако одите по улица

Ќе ви се врати нешто што сте го загубиле.


Осветлена широка улица

Ќе склопите нови познанства.

Темна тесна улица

Внимавајте да станете мета на озборувања.

Позната улица

Ве очекуваат бројни убави настани.

Пуста и непозната улица

Ќе бидете непријатно изненадени.

Улица полна со луѓе

Ќе бидете пријатно изненадени.

Долга улица

Ќе стекнете нов пријател.

Чиста улица

Среќата ви доаѓа оддалеку.

Крива улица

Ќе добиете покана за некаков настан.

Стрмна улица

Ви претстои лоша иднина.

Ископана улица или улица со дупки

Ќе наидете на пречки и тешкотии на работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5919 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.