Убиство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Убиство
Соновник

Убиство

Ќе се случи промена која нема да ви се допадне.

Ако убиете некого не сакајќи

Треба да бидете повоздржани и да научите да си ги контролирате нервите.

Ако убиете некого со умисла

Ќе се збогатите на нечесен начин.

Ако некој се обидува да ве убие

Ќе имате беспрекорно здравје.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.