Убав | Соновник
Соновник

Убав

Ако сте поубави отколку во реалноста

Ќе се гордеете со постигнатиот успех.


Убав човек

Ќе имате среќа како во љубовта, така и во кариерата.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6476 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.