Празен термос | Соновник
Соновник

Термос

Ќе ѝ дадете сериозна задача на некоја несигурна личност.

Ако носите термос

Ќе изгубите важни деловни контакти.


Полн термос

Некој ќе ја оправда вашата доверба.

Празен термос

Ќе бидете изневерени или предадени од ваш пријател.

Скршен термос

Контролирајте го вашиот темперамент.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9638 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.