Термос | Соновник
Соновник

Термос

Ќе ѝ дадете сериозна задача на некоја несигурна личност.

Ако носите термос

Ќе изгубите важни деловни контакти.


Полн термос

Некој ќе ја оправда вашата доверба.

Празен термос

Ќе бидете изневерени или предадени од ваш пријател.

Скршен термос

Контролирајте го вашиот темперамент.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19902 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?