Теренец | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Теренец
Соновник

Теренец
= џип

Поради вашата желба да бидете самостојни ќе имате многу проблеми, но тоа нема да ве спречи да напредувате на професионален план.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?