Терен | Соновник
Соновник

Терен

Голем и убав терен

Ќе се соочите со големи проблеми.

Мал и несреден терен

Одложете ја вашата нова иницијатива или нов проект.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.