Тераса | Соновник
Соновник

Тераса

Ќе ви биде дадена сериозна и одговорна задача.

Ако сте на тераса

Ќе го развиете вашето чувство за бизнис.

Ако се качувате на тераса

Премногу сте горделиви.


Човек на тераса

Ќе бидете надминати од некоја личност на работното место.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?