Тераса | Соновник
Соновник

Тераса

Ќе ви биде дадена сериозна и одговорна задача.

Ако сте на тераса

Ќе го развиете вашето чувство за бизнис.

Ако се качувате на тераса

Премногу сте горделиви.


Човек на тераса

Ќе бидете надминати од некоја личност на работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8948 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.