Тепсија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Тепсија
Соновник

Тепсија
= тава

Ве очекуваат непредвидени трошоци поврзани со вашиот дом.

Полна тава

Ќе добиете многу пари.

Празна тава

Ви претстојат големи семејни расправии.

Нечиста тава

Здравјето ќе ви се влоши.

Скршена тава

Ќе остварите неочекувана финансиска добивка.

Тава на оган

Ви претстои период исполнет со многу грижи.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.