Тепих | Соновник
Соновник

Тепих

Ќе добиете шанса да ги покажете вашите квалитети.

Ако чистите тепих

Ќе ја постигнете вашата најголема цел во животот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.