Тепање | Соновник
Соновник

Тепање

Ако се тепате со брачниот партнер

Некој ќе ви се вмеша во бракот или во врската.

Ако тепате некого

Не очекувајте наскоро да ви се исполни вашата најголема желба.

Ако некој ве тепа

Ви претстои непријатен период исполнет со многу проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?