Тепачка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Тепачка
Соновник

Тепачка

Ве очекуваат немирни времиња.

Ако победите во тепачка

Ќе ги поразите вашите непријатели.

Ако ве победат во тепачка

Внимавајте! Се наоѓате во голема опасност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?