Теологија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Теологија
Соновник

Теологија

Ако изучувате теологија

Наскоро ќе започнете да го работите она што го сакате.

Ако некој друг изучува теологија

Ќе настапи голема промена во вашиот живот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19902 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?