Тенк | Соновник
Соновник

Тенк

Вашиот труд може да биде залуден.

Ако управувате тенк

Ќе стегнете до успехот бавно, но сигурно.


Многу тенкови

Имате претерано силни соперници.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.