Тенк | Соновник
Соновник

Тенк

Вашиот труд може да биде залуден.

Ако управувате тенк

Ќе стегнете до успехот бавно, но сигурно.


Многу тенкови

Имате претерано силни соперници.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19903 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?