Темел | Соновник
Соновник

Темел

Ви претстои поволен период за нови почетоци.

Ако копате темел

Ве очекува свршувачка.


Темел на зграда

Ќе постигнете успех на професионален план.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?