Телешко месо | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Телешко месо
Соновник

Телешко месо

Треба да бидете поактивни и да работите засилено.

Ако купувате или јадете телешко месо

Ве очекуваат комплицирани преговори или зделки.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.