Телескоп | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Телескоп
Соновник

Телескоп

Анализирајте ја вашата финансиска состојба пред да правите планови за иднината.

Ако гледате низ телескоп

Ќе стигнете до успехот побрзо отколку што очекувате.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?