Телепортирање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Телепортирање
Соновник

Телепортирање

Ќе ви се исполни некоја голема желба или ќе доживеете возбудлива авантура.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.