Телеграма | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Телеграма
Соновник

Телеграма

Ако добиете телеграма

Ќе добиете добри вести.

Ако добиете телеграма со лоша содржина

Ќе пропуштите одлична можност за заработка.

Ако испраќате телеграма

Ќе одбиете некоја сомнителна понуда.

Ако некој друг испраќа телеграма

Ќе добиете вест која не сте ја очекувале.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?