Текст | Соновник
Соновник

Текст

Ве очекува големо недоразбирање во семејството.

Ако читате текст

Вашите колеги ќе почнат искрено да ве почитуваат.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.