Тајга | Соновник
Соновник

Тајга

Нема да ја добиете поддршката која ја очекувате.

Ако излегувате од тајга

Знаењето кое ќе го стекнете сега, ќе ви послужи многу во иднина.


Густа и темна тајга

Ќе имате проблеми со роднините.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6158 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.