Тастатура | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Тастатура
Соновник

Тастатура

Ако пишувате на тастатура

Во претстојниот период ќе бидете осамени, но особено креативни и полни со инспирација.

Ако некој друг пишува на тастатура

Некој друг ќе има корист од вашиот труд.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.