Тастатура | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Тастатура
Соновник

Тастатура

Ако пишувате на тастатура

Во претстојниот период ќе бидете осамени, но особено креативни и полни со инспирација.

Ако некој друг пишува на тастатура

Некој друг ќе има корист од вашиот труд.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?