Тарантула | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Тарантула
Соновник

Тарантула

Здравјето ви е кревко.

Ако ве полази или касне тарантула

Ви претстојат сериозни проблеми и непријатности кои ќе ви донесат голем стрес во животот.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.