Тапети | Соновник
Соновник

Тапети

Ако купувате тапети

Крајно време е да си го решите станбеното прашање.

Ако лепите тапети

Грижата за вашето семејство ќе ви донесе многу убави моменти.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.