Тапети | Соновник
Соновник

Тапети

Ако купувате тапети

Крајно време е да си го решите станбеното прашање.

Ако лепите тапети

Грижата за вашето семејство ќе ви донесе многу убави моменти.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18370 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?