Ако ставате тапа на шише | Соновник
Соновник

Тапа

Некоја ваша тајна ќе биде откриена.

Ако ставате тапа на шише

Обидите да промените нешто ќе ви бидат безуспешни.


Пластична тапа

Некој ќе ви побара совет.

Плутена тапа

Страста која ја чувствувате кон одредена личност е заемна.

Метална тапа

Ќе имате материјални придобивки од некој ваш ангажман.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8763 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.