Тапа | Соновник
Соновник

Тапа

Некоја ваша тајна ќе биде откриена.

Ако ставате тапа на шише

Обидите да промените нешто ќе ви бидат безуспешни.


Пластична тапа

Некој ќе ви побара совет.

Плутена тапа

Страста која ја чувствувате кон одредена личност е заемна.

Метална тапа

Ќе имате материјални придобивки од некој ваш ангажман.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?