Танкер | Соновник
Соновник

Танкер

Ви се заканува голема опасност, но ќе успеете да се извлечете од неа.

Ако патувате со танкер

Вашите иницијативи ќе бидат успешни.


Пренатоварен танкер

Ќе се збогатите.

Танкер од кој истекува нафта

Бидете многу внимателни во однос на вашето здравје.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5899 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.