Танкер | Соновник
Соновник

Танкер

Ви се заканува голема опасност, но ќе успеете да се извлечете од неа.

Ако патувате со танкер

Вашите иницијативи ќе бидат успешни.


Пренатоварен танкер

Ќе се збогатите.

Танкер од кој истекува нафта

Бидете многу внимателни во однос на вашето здравје.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?