Танго | Соновник
Соновник

Танго

Ви претстои жешка љубовна авантура.

Ако танцувате танго

Мечтаете за романтика и интимни моменти.

Ако некој друг танцува танго

Ќе му се вмешате во личниот живот на некој ваш близок пријател.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?