Танго | Соновник
Соновник

Танго

Ви претстои жешка љубовна авантура.

Ако танцувате танго

Мечтаете за романтика и интимни моменти.

Ако некој друг танцува танго

Ќе му се вмешате во личниот живот на некој ваш близок пријател.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.