Талкање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Талкање
Соновник

Талкање

Ќе се соочите со големи проблеми, но брзо ќе успеете да се справите со нив.

Ако талкате в шума

Ќе склопите ново познанство кое ќе ви биде многу корисно.

Ако талкате в поле

Пазете се од измами.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18373 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?