Талкање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Талкање
Соновник

Талкање

Ќе се соочите со големи проблеми, но брзо ќе успеете да се справите со нив.

Ако талкате в шума

Ќе склопите ново познанство кое ќе ви биде многу корисно.

Ако талкате в поле

Пазете се од измами.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9296 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.