Талент | Соновник
Соновник

Талент

Талентиран човек

Очекувајте помош од личност од женски пол.


Ако сте талентирани

Бидете повнимателни во односите со вашите пријатели, бидејќи лесно може да изгубите дел од нив.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.