Талент | Соновник
Соновник

Талент

Талентиран човек

Очекувајте помош од личност од женски пол.


Ако сте талентирани

Бидете повнимателни во односите со вашите пријатели, бидејќи лесно може да изгубите дел од нив.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18370 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?