Тага | Соновник
Соновник

Тага

Ако тагувате за нешто

Ќе пронајдете сила да си го организирате животот и да ги редуцирате проблемите до минимум.

Ако некој друг тагува

Ќе се чувствувате повредени поради некоја непријатна случка.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.