Тага | Соновник
Соновник

Тага

Ако тагувате за нешто

Ќе пронајдете сила да си го организирате животот и да ги редуцирате проблемите до минимум.

Ако некој друг тагува

Ќе се чувствувате повредени поради некоја непријатна случка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18370 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?