Таван | Соновник
Соновник

Таван

Ќе го добиете заслуженото признание.

Ако бојадисувате таван

Имате многу смели амбиции и желби.

Ако одите по таван

Ве очекува напнат период.


Чист и убав таван

Ќе стекнете нови пријатели.

Соба без таван

Пред вас имате многу можности за успех.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.