Таван | Соновник
Соновник

Таван

Ќе го добиете заслуженото признание.

Ако бојадисувате таван

Имате многу смели амбиции и желби.

Ако одите по таван

Ве очекува напнат период.


Чист и убав таван

Ќе стекнете нови пријатели.

Соба без таван

Пред вас имате многу можности за успех.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?