Табуретка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табуретка
Соновник

Табуретка

Во себе криете голема тага.

Ако седите на табуретка

Некој ваш недостаток ќе ви биде пречка на патот кон успехот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18373 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?