Таблица | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Таблица
Соновник

Таблица
= табела

Ќе се најдете во тешка положба и очајно ќе имате потреба од помош.

Ако правите табела

Ќе започнете да се занимавате со некакво истражување.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6165 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.