Табла (за огласи) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табла (за огласи)
Соновник

Табла (за огласи)

Ќе добиете одлична можност да си го подобрите животот. Не ја пропуштајте.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6164 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.