Сауна | Соновник
Соновник

Сауна

Ќе треба да вложите многу напори и средства ако сакате да ги постигнете зацртаните цели.

Ако се наоѓате во сауна

Ќе добиете вести од далечина.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.