Сауна | Соновник
Соновник

Сауна

Ќе треба да вложите многу напори и средства ако сакате да ги постигнете зацртаните цели.

Ако се наоѓате во сауна

Ќе добиете вести од далечина.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?