Саркофаг | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Саркофаг
Соновник

Саркофаг

Ако сте во брак – ќе остварите голема заработка. Ако не сте во брак – ве очекува свадба и долг семеен живот.

Ако спуштате саркофаг в гроб

Наскоро ќе се разболите.


Отворен саркофаг

Ќе добиете лоши вести.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6287 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.